GRAND HOTEL 9. FEBRUARA

Opera i teatar Madlenianum i Udruženje profesionalnih baletskih igrača, koreografa i baletskih pedagoga pozivaju na reprizno izvođenje plesne predstave Grand Hotel u koreografiji Aleksandra Ilića i režiji Aleksandra Nikolića koja će biti izvedena 20. maja 2021. godine u 19.30 časova na Velikoj sceni Opere i teatra Madlenianum.

Muziku za predstavu je uradila Ana Krstajić, scenografiju Žorž Draušnik a kostim Aleksandra Karović.

Predstavu izvode: Mojca Majcen, Branko Mitrović, Jakša Filipovac, Ognjen Vučinić i Plesni teatar Gospođe Nada Kecman, Mira Ivančević, Marina Maraš, Milica Bezmarević, Biljana Knežević, Vesna Stipišić i Katarina Stojkov Slijepčević.

Projekat je koprodukcija Opere i teatra Madlenianum i Udruženja profesionalnih baletskih igrača, koreografa i baletskih pedagoga Srbije, a podržali su ga Ministarstvo kulture i informisanja Republike Srbije, Ministarstvo kulture Slovenije, Ambasada Republike Slovenije u Beogradu, Festival Velenje, Mestna Občina Celje, Javni sklad republike Slovenije za kulturne dejavnosti i Institut za umetničku igru.

Karte za predstavu možete rezervisati i kupiti:

Madlenianum, Glavna 32

blagajna@madlenianum.rs